O firmie

Kim jesteśmy ?

Jesteśmy producentami mebli z litego drewna sosonowego, bukowego i dębowego.

Jako firma Korzeń-Cebula istniejemy w obecnym kształcie od 1991r, będąc kontynuatorami rodzinnego zakładu rzemieślniczego, którego początki sięgają roku 1954.

Obecnie to duży zakład produkcyjny znajdujący się w malowniczej miejscowości podbeskidzia Juszczynie, w pobliżu Makowa Podhalańskiego, rejonie słynącym z wielowiekowej tradycji wyrobu mebli z litego drewna.


Historia zmian

2007 Zakład został gruntownie rozbudowany i wyposażony w nowoczesny park sterowanych komputerowo maszyn do obróbki drewna i produkcji mebli, m.in. dwa nowoczesne centra obróbcze, strugarki 4 stronne Weinig i wiele innych.

2011 Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku, wprowadziliśmy nową linię mebli nowoczesnych. Łączą one tradycyjny i najbardziej przyjazny człowiekowi materiał jakim jest naturalne drewno z atrakcyjnym wzornictwem, świetnie współgrającym z nowoczesnymi wnętrzami i wyposażeniem.


O meblach

Wszystkie nasze meble wykonujemy standardowo z drewna litego sosnowego, lakierowanego półmatowymi lakierami ekologicznymi. Na życzenie klienta dostępne są meble wybarwiane w kolorach: olcha i dąb. Również w połączeniu z rattanem.

Meble nowoczesne produkujemy natomiast w 3 gatunkach drewna litego - standardowo z sosny, na życzenie również z drewna bukowego lub dębowego, co podwyższa ich trwałość.

Nasze meble są dostępne na terenie całej Polski, współpracujemy z wieloma odbiorcami hurtowymi. Meble dostarczamy w postaci gotowej (złożonej) lub w paczkach - w elementach do samodzielnego montażu. Szczególną uwagę przywiązujemy do jakości wykonania każdego elementu składowego, co jest możliwe dzięki doświadczeniu kadry pracowniczej oraz nowoczesnym technologiom i maszynom.

Zapraszamy do współpracy i życzymy zadowolenia z użytkowania naszych mebli.

Kup nasze meble
bezpośrednio na:

ZOBACZ NASZE AUKCJE


Witamy na stronach firmy Korzeń-Cebula.
Produkujemy meble z litego drewna sosnowego, bukowego i dębowego.
U nas kupisz szafy, witryny, komody, regały, ławy, szafki, nakastliki, biurka, łóżka, stoliki rtv.
Proponujemy dwie kolekcje mebli - meble sosnowe tradycyjne o klasycznym wzornictwie
oraz nowoczesne meble wykonane z drewna sosnowego lub na życzenie klienta również z drewna bukowego lub dębowego.